Sr.Fecapa     Fecha  19/01/2018 15:27 
Host: 79.145.45.215    IP: 79.145.45.215    Sistema: Windows NT


Volver al foro Responder Re: CASC - Partit Sant Cugat -Barça   Admin: Borrar 	mensaje
 
Mensaje
>Delicat el tema del casc, pero no te CAP SENTIT QUE NOMES PORTIN CASC ELS JUGADORS ALEVINS I INFANTILS DEL BARÇA (ningu mes...)
>Els clubs es poden negar a jugar????

La circular 04/2017-2018 de data 8-9-2017 publicada per la FECAPA autoritza a jugar amb casc i en recomana el seu ús. O sigui que no s'hi pot negar cap equip a jugar contra un altre equip o jugador que utilitzi casc.
Potser tots plegats hauriem de prendre consicència del risc de lesions perilloses en la zona del cap i la cara dels jugadors d'hoquei.
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                               
 

Respuestas (0)
 


Volver Responder
 
Nombre
E-Mail
Asunto
Web
Enlace a una
imagen

Mensaje